Komunita pro seniorní datové manažery a specialisty

Členové jsou studenti našeho MBA programu

Data & Business MBA Alumni Klub je komunita, díky které se manažeři a specialisti učí řídit business na základě práce s daty a později svoje know-how do komunity vrací a pomáhají tak dalším generacím kultivovat podnikání v Čechách. Komunita je bezpečným prostředím pro sdílení zkušeností a obchodních příležitostí.

Klub je nástavbou a pojícím prvkem MBA programu – Data & Analytics for Business Management powered by KPMG. Členství lze získat vstupem do MBA programu, pokračuje po absolvování formou Alumni komunity a je doživotní.

Komunita je určena:

  • Studentům MBA programu Data & Analytics for Business Management powered by KPMG
  • Alumni programu
  • TOP partnerům programu

Témata a chod komunity

  • Tematicky jdou akce komunity nad rámec kurikula MBA programu
  • Členové témata aktivně navrhují a podílí se tak na obsahu
  • Akce probíhají jednou měsíčně, formou kulatých stolů, přednášek a workshopů
  • Členové mají přístup k VIP zóně na KPMG Data Festivalu

Aktuality

[MBA ALUMNI KLUB] Červnový MBA networking v ČSOB

[MBA ALUMNI KLUB] Červnový MBA networking v ČSOB

V červnu jsme se sešli ve velmi příjemných prostorách edu centra našeho partnera ČSOB a společně jsme oslavili úspěšný rok běhu naší datové komunity.  Stávající studenty datového MBA v tomto týdnu...

Reference

Náš Data & Business MBA Alumni Klub, powered by KPMG pokračuje. Druhé předvánoční setkání proběhlo nad #datadriven marketingovou strategií Rohlík v podání Lukáše Antoše, CMO Rohlíku. Zkušenostmi nabytou přednášku následovala ještě delší diskuze, plná dotazů na tělo. Lukáš se perfektně popral jak s dotazy na data a řízení, tak s dotazy na osobní rozvoj a zkušenosti z jeho dosavadní kariéry. A hodnocení účastníků tomu odpovídá:

👍 “Respekt k jeho práci, k přehledu, který si za těch 9 měsíců zvládl udělat a dokázal odpovědět na všechny všetečné otázky.”

👍 “Lukáš má obrovskou energii a tah na branku. Zejména zajímavá byla druhá pasáž, více se týkající dat. Hluboce smekám před všemi procenty a poměry a insighty, co řečník spatra věděl.”

👍 “Oceňuji především otevřenost, Lukáš si na nic nehraje a říká věci tak, jak jsou. Navíc je nesmírně energický a pozitivní člověk.”

Chcete se stát součástí komunity?
👉 Přihlaste se do příštího ročníku MBA programu a posuňte svou kariéru na další level.
👉 Nebo se staňte partnery programu.

Monika

“Přechod na nucený home office je skvělou prověrkou firemní kultury firmy. Tam, kde se jelo na čipování docházky, naráží management na lenost a odpor, naopak tam, kde se víc dbá na vztahy, týmového ducha, vizi a společný cíl jsou naopak daleko lepší výsledky. Chytré firmy si z toho vezmou to nejlepší a využijí to jako příležitost.

Formát roundtable v takto komorním provedení byl skvělou příležitostí mluvit s profíky ve svých oborech a získat inspiraci pro práci na home office, work life balance i remote práci v týmu. Pohled na home office do budoucna je podobný a čím dál víc potvrzuje, že je to něco, co zůstane součástí našeho pracovního života. Zpátky na full time do kanceláře se vrátí málokdo.”

Adéla Koudelková, CEO Vision Systems

Komunita

Setkání

Alumni

Kalendář akcí

No event found!

Kamila Rychtaříková

Data & Business
Telefon: +420 724 368 107

Kontaktujte nás