MBA Alumni Klub

Powered by KPMG

Komunita pro seniorní datové manažery a specialisty

Členové jsou studenti našeho MBA programu

Data & Business MBA Alumni Klub je komunita, díky které se manažeři a specialisti učí řídit business na základě práce s daty a později svoje know-how do komunity vrací a pomáhají tak dalším generacím kultivovat podnikání v Čechách. Komunita je bezpečným prostředím pro sdílení zkušeností a obchodních příležitostí.

Klub je nástavbou a pojícím prvkem MBA programu – Data & Analytics for Business Management powered by KPMG. Členství lze získat vstupem do MBA programu, pokračuje po absolvování formou Alumni komunity a je doživotní.

Komunita je určena:

  • Studentům MBA programu Data & Analytics for Business Management powered by KPMG
  • Alumni programu
  • TOP partnerům programu

Témata a chod komunity

  • Tematicky jdou akce komunity nad rámec kurikula MBA programu
  • Členové témata aktivně navrhují a podílí se tak na obsahu
  • Akce probíhají jednou měsíčně, a to 2. středu v měsíci formou kulatých stolů, přednášek a workshopů
  • Členové mají přístup k VIP zóně na KPMG Data Festivalu

Reference

Monika

“Přechod na nucený home office je skvělou prověrkou firemní kultury firmy. Tam, kde se jelo na čipování docházky, naráží management na lenost a odpor, naopak tam, kde se víc dbá na vztahy, týmového ducha, vizi a společný cíl jsou naopak daleko lepší výsledky. Chytré firmy si z toho vezmou to nejlepší a využijí to jako příležitost.

Formát roundtable v takto komorním provedení byl skvělou příležitostí mluvit s profíky ve svých oborech a získat inspiraci pro práci na home office, work life balance i remote práci v týmu. Pohled na home office do budoucna je podobný a čím dál víc potvrzuje, že je to něco, co zůstane součástí našeho pracovního života. Zpátky na full time do kanceláře se vrátí málokdo.”

Adéla Koudelková, CEO Vision Systems

Komunita

Setkání

Alumni

Věrka Koukalová

Manažerka komunity

Data & Business
Telefon: +420 777 038 820

Napište nám

6 + 1 =