V MBA programu Data & Analytics for Business Management powered by KPMG (DABM) věříme, že tou nejlepší cestou, jak získat kvalitní manažerské MBA vzdělání, není jen učit se od akademiků, ale hlavně pracovat spolu s lidmi, kteří řídí a realizují praktické projekty v oblasti business analytiky. To potvrzuje ve své referenci i Jiří Maruška, manažer ve společnosti PwC.

“Já jsem analytický člověk, který pracuje s daty a věřím, že data jsou budoucnost.
Rozhodování na základě dat je důležitější, než na základě pocitu,” říká Jiří Maruška, manažer ve společnosti PwC a dodává: “Já jsem datový program dělal pro sebe, nepotřeboval jsem ho do práce. Studium bych doporučil těm, co si chtějí rozšířit znalosti a pracovat s daty do hloubky.“

Studentky a studenty datového MBA motivuje ke studiu příležitost k podnikání, kariérní postup nebo osobní rozvoj. Při studiu si vyzkoušíte pokročilé metody, osaháte datové sklady nebo potkáte snad všechny profese, které se kolem dat pohybují. Kromě MBA titulu vám po studium zůstane aktivní alumni komunita absolventů.

MBA program připravuje studenty na role špičkových profesionálů, kteří jsou schopni propojovat data, analytiku a business do jednoho celku a s jejich pomocí řídit inovace a transformaci firem. Lze ho doporučit každému, kdo má zájem o datovou problematiku a zároveň ocení praktickou a aktivní výuku s experty z akademického i firemního prostředí.

Tak na nic nečekejte a pusťte se i vy do jediného skutečně datového MBA ve střední Evropě. Přihlášku pošlete na: https://www.databusiness.cz/dabm/mba-registrace/