V MBA programu Data & Analytics for Business Management powered by KPMG (DABM) věříme, že tou nejlepší cestou, jak získat kvalitní manažerské MBA vzdělání, není jen učit se od akademiků, ale hlavně pracovat spolu s lidmi, kteří řídí a realizují praktické projekty v oblasti business analytiky. To potvrzuje ve své referenci i Adéla Koudelková, CEO VISYS.ai: “Líbí se mi a baví mě, že se hodně zapojujeme do praxe.Každá teoretická část se hned aplikuje do praktických a projektových úkolů na kterých spolupracujeme s kolegy.”

MBA program připravuje studenty na role špičkových profesionálů, kteří jsou schopni propojovat data, analytiku a business do jednoho celku a s jejich pomocí řídit inovace a transformaci firem. Lze ho doporučit každému, kdo má zájem o datovou problematiku a zároveň ocení praktickou a aktivní výuku s experty z akademického i firemního prostředí.

“Program bych doporučila každému, kdo potřebuje pracovat s daty a kdo si uvědomuje, že data jsou dnes hnacím motorem pro rozhodování v podnikání,” doplňuje Adéla a dodává: “Co neměříš, to neřídíš. Co neřídíš, to nemůžeš zlepšovat. Jestli chcete lepší vhled do problematiky dat, tak tohle je ta správná cesta.”

Tak na nic nečekejte a pusťte se i vy do jediného skutečně datového MBA ve střední Evropě. Přihlášku pošlete na: https://www.databusiness.cz/dabm/mba-registrace/